Çizgi Film Karakterleri

Hareketli karikatür nedeniyle izleyiciler ve çizgi film karakterleri arasında duygusal bir bağ oluşturmak için kendi yeteneği büyük ölçüde başarılı oldular. Bu karikatürler kendi karakterlere örgü olduğunu kişilikleri, faylar ve tuhaflıklar bu karakterleri şirin ve çekici olun. yetenekli bir animatör, hatta makineleri, hayvanlar, ve ev eşyaları elinde izleyiciler bağlayabilirsiniz kiminle karakterler haline gelir. karikatürler hayat karakterleri getirerek o kadar etkili animasyonlu birçok nedeni vardır. Aşağıda, bu nedenlerden bir kaçıdır.

Hareketli karikatürler görsel kişilikleri tasvir.

olmayan animasyon yapımları, karakterlerin komut dosyası içinde tanımlanan kişilikleri yakalama yeteneği ‘gerçekçilik ve itiraz diyalog üzerine ve oyuncuların üzerine çok güveniyor’. animasyon çizgi film, çizgi film stüdyosu genellikle bu gerçekçilik oluşturur ve karakter görünümü ile hitap ediyor. Bu stüdyo karakterlerin kişilikleri ve zaaflarını ifade çevrelerindeki sahnelerde karakterler ve detaylar görünümünü kullanır olduğunu.

Örneğin, bazı durumlarda, yumuşak, eğri çizgiler bir karakterin yumuşaklığı (ya da zayıf) temsil etmek için kullanılabilir. Küçük arka plan ayrıntıları karakterin kişiliğine ipuçları verebilir. Böyle vücudunun şekline ya da karakter kendi kişiliği ile ilgili daha fazla bilgi verebilecek giyer giyim türü olarak diğer detayları. yerinde bu fiziksel ipuçları, hayata çizgi film karakteridir yaylar onlar hiç bir kelime konuşmak ya da bir adım ekranda çekmeden önce.

Hareketli karikatürler izleyici ile duygusal bir bağ oluşturmak.

Karikatür üretimi genellikle seyirci gibi bakmak çünkü kitlelere hitap insan ya da neredeyse insan karakterleri oluşturur. Ancak, animasyon çizgi film aynı zamanda sık sık yaşama insan olmayan karakterler getirmek (The Lion King ve Beauty Mum Lumiere ve Beast Simba düşünün).

animasyonlu karikatür hayat her türlü karakterleri getirmek için böyle etkili bir orta sebebi onlar bu karakterler izleyici ile ortak sahip olduğu nitelikleri vurgulamak için benzersiz bir yeteneğe sahip olmasıdır. Bu kreasyonlar altında yatan karakter tasarımı izleyiciler animasyonlu karikatür ile duygusal bir düzeyde bağlantı bulurlar bu onları çok inandırıcı hale getirir.

Bu duygusal bağlantı için bir nedeni, onların görünüm ve eylemler yoluyla karakterlerin insanlığı ifade etmek karikatür stüdyonun yeteneğidir. Bu nedenle de, belli bir insan özelliklere sahip bir göstergeyi (insan dışı bir bir) imbuing anlamına gelir. Buna ek olarak, animasyon çizgi film genellikle insan duyguları iletmek yüz ifadeleri var. Lion King, örneğin, Simba al. O dikkatle tüm ustaca yaptığı aslan gibi özellikler yazılır yaramazlık, sürpriz, üzüntü ve öfke, ortaya çıkarmak için hazırlanmış. Sonuç izleyici ile rezonansa insan nitelikleri ve duyguları görüntüleyen bir karakterdir.

Hareketli karikatürler yetişkin temaları ile ilgili yeteneğine sahiptirler.

animasyonlu karikatür karakterlere hayat verir hangi başka bir yolu yetişkin izleyici yaşadığı düşünce ve eylem tüm bölge kucaklamak için sadece çocuk odaklı temalar aşan gereğidir. Tabii ki, bazı karikatürler çocuklara yönelik ve bu nedenle bu maçta sahip ve onların genç izleyiciler için uygun olan bu temalar ile anlaşma vardır. Ancak, diğer birçok animasyon çizgi film ustaca (örneğin Simpsons gibi) yetişkin mizah kullanmak, şiddet dahil, ya da (örneğin South Park gibi) günümüz sorunlarıyla mücadele. Buna ek olarak, karikatürlerin bu tür doğru gerçek dünyada mevcut kişilikleri çok çeşitli temsil karakterleri ortaya koymak mümkün.

onların inandırıcılığı ekler, çünkü yetişkin temalar kucaklamak ve farklı karakterleri oluşturmak için bu yeteneği, karikatür ‘karakterlerin yaşam benzerlik ekler. Bir izleyici doğru insan duygu ve kişilik yakalayan bir karikatür ile meşgul çok daha muhtemeldir. izleyici temalar ve tanımak konuları ile ilgili bir animasyon üretim gördüğünde, onlar karakter daha yakın hissediyorum ve karakterlerin gerçekçilik ve mesajın ikna olması daha olasıdır.

kişilikleri, duyguları ve çeşitli temalar yakalamak için karikatürlerin Bu yeteneği de çizgi animasyon ortağı hedef kitlenin ihtiyaçlarına projeyi terzi sağlar. Böyle yaparak, animatör gol, potansiyel müşterileri hedef yöneticileri eğlendirmek, ya da eğitim animasyon oluşturmak için olsun, onun gerçekçilik ve güç katan bir şekilde izleyici ile rezonansa karikatür verir.

Animasyonlu karikatürler abartılı eylem ve ifadeleri kullanmaktadır.

Son olarak, animasyon çizgi film abartı kullanımı yoluyla karakterlere hayat verir. Gerçekçilik ve abartı dikkatle çizgi film stüdyosu tarafından dengeli olmalıdır. Bir yandan, her karakterin özellikleri ve duygular izleyici ile bağlamak için yeterli gerçekçi olmalıdır. Öte yandan, onlar reklam animasyon uzun metrajlı filmlerden her şey için karikatürler gibi popüler bir ortam yapar eğlence faktörünü sağlayacak kadar abartılı olması gerekir.

abartı animasyon çizgi film iyi kullanmak koymak edildiği bir alan eylem ve karakterlerin yüz ifadeleri yer almaktadır. ne zaman düzgün yapılmazsa bu abartmalar, doğru aşırı bu görünüşe abartarak ise eylemleri ve duyguları, gerçek bir kişi kayıt ne zaman vücut nasıl göründüğünü yakalamak. Örneğin, sürpriz bir göz aslında gerçek hayatta meydana gelen büyük gözleri ve bir fena halde düştü çene yerine daha ince görünüşe içerecektir.