Bursa Avukat

Türkiye’de nüfusun yoğunlaşması ile birlikte artan evlenme hızına karşı boşanmaların sayısının artması, pek çok gelişmiş ülkeye göre parmakla gösterilen Türkiye’nin aile yapısı birliğinin tehlikeye girdiği sorusunu akıllara getirmeye başladı. Her yıl açıklanan verilerde boşanma sayısının artışı, bu dikkat çekilen konuya odaklanılmasına sebep oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın boşanma sayısının artması üzerine acil eylem planı ve aile danışmanlıkları konusunda bazı adımlar atacağı konusunda bilgiler basına yansımış durumda.

Aile konusunda özellikle hükümetin açıkladığı eylem planlarında, boşanma oranını azaltmak ve sosyo-ekonomik konuda sorun yaşayan ailelere bu konuda yardımcı olmak gibi konular bulunmakta. Ayrıca sorunlu evliliklerde çiftlerin kararı sonrası devreye giren boşanma avukatı ile ayrılık sürecinin sorunsuz tamamlanması için adımlar atılması konusunda kolaylıklar sağlanması için hukuki çalışmalarında yapıldığı gelen bilgiler arasında.

Boşanma durumları genelde sancılı bir süreç olarak görülse de, Aile mahkemeleri bu sürecin en zararsız ve problem oluşturmadan bitmesi için gerekli müdahalelerde bulunuyor. Son yıllarda yapılan yasal düzenlemelerle sadece boşanma avukatları değil, süreç sonrasında ceza avukatı müdahalesi gereken konularda da pratik bir akış için yasal prosedürlerle boşanma süreci sonlandırılıyor. Örneğin Bursa avukat ihtiyacı olduğunda, baronun sağladığı imkanlarla taraflar için yaşanacak hukuki anlaşmazlıklar tarafların anlaşması ile yasal yollarla çözüme kavuşturulabiliyor.

Bilindiği gibi tüm Türkiye de olduğu gibi Güzel şehrimiz Bursa’da da boşanma yada farklı alanlarda bir avukata ihtiyaç duyulmaktadır bu konuda sizleri doğru yönlendirmek adına Kübra Gülay avukatlık bürosuna yönlendirmeyi doğru buluyorum işinde uzman ve her soru ile danışmanlık hizmetlerinize en iyi şekilde çözüm sunacağından eminim sizlere daha kolay ulaşım amacı ile aşağıda web adresinide bırakıyorum bu adres üzerinden bilgi alabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Web: www.kubragulay.av.tr