Bursabasin Bursa’nın Online Haber Platformu

Son dakika haberlerini arayıp bulabileceğiniz tek adrestesiniz. İlimizdeki tüm haberlerden haberdar olmak istiyorsanız şayet mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz. Güncel haberler ile birlikte son dakika haberlerine de yer veriyor ve devamında ise sizler için kültür sanat haberlerine, spor haberlerine, belediye haberlerine kısaca tüm haberlere bir tıkla sizlere hizmet vermekteyiz. Bursa haber ayrıcalıklarından sizler de yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam ediniz. Bizler artık teknolojinin ulaşabildiği her yerde sizlere hizmet vermekteyiz. Sosyal medya hesaplarımızdan ve sosyal ağlardan anlık olarak şehrimiz ile ilgili anlık haberleri sizler için geçmekteyiz.

Bursa bildiğiniz üzere gerçekten gezilip görülmesi gerekilen bir şehrimizdir. Dolayısıyla dışarıdan yada şehir dışından gelecek olan turistler için sitemizde ilimizle ilgili detaylı tanıtımlar yapılmaktadır. Sizler için hazırladığımız foto galerimizi inceleyerek sizler de takipte kalabilirsiniz. Tarihi yerler, tarihi eserler, yöresel yemekler, yöresel tatlılar ve daha fazlası için sizler de bizleri izlemeye devam ediniz. Sizlerden gelen değerlendirmeler sonucunda sizlere sitemizi daha anlaşılır bir şekilde hizmet verdiğini göstermekteyiz. Dolayısıyla kültürel anlamda da gerçekten arayıp da bulamadığınız her şeyi şehrimizde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Her şeyden anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız sizlerde çeşitli yerler gezinmemelisiniz. Çünkü sitemizde aradığınız tüm haberler anlık olarak servis edilmektedir. Artık android ve ios üzerinden de bizleri bir tık ile yakından takip edebilirsiniz. Bursa haberleri için sitemize ve sosyal medya sayfalarımıza abone olmanızı rica ediyoruz. Anlık haberlerden bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken  abone olmanızdır. İlimizde olan bitenden gece gündüz haberdar olmak isteyenler için çeşitli kampanyalar eşliğinde süprizlerimiz de olacaktır. Farklıyız tekiz ve hizmetinize 7/24 devam etmekteyiz düşüncesindeyiz.