Op. Dr. Vepa Silapov’un Almış Olduğu Belgeler Ve Yaşamış Olduğu Deneyimler

Alanında en iyisi olmayı başaran ve yıllardır estetik alanında büyük başarılara imza atan operatör doktor Vepa Silapov başarılarını günden güne devam ettirmektedir. Her zaman için hastalarının öncelikle psikolojilerine bakarak onlara nasıl bir tedavi uygulanabileceğini gösteren ve hastalarıyla sıcak kanlı bir şekilde konuşarak onların rahatlamasını sağlamaktadır. Burun estetiği hakkında tüm gerçekleri gelen hastalarına anlatan olumlu olumsuz yanlarını bire bir görüşmelerde belirterek onların ikna olmasını sağlayan doktorumuz işini severek yapmaktadır.

Estetisyen olarak almış olduğu belgeler ve buna bağlı olarak yaşamış olduğu deneyimleri tüm detayları ile hem resimler ile hemde videolar ile resmi internet sitesinden görüp inceleyebilirsiniz. Eğer ki sizler de internet sitesine girip incelemek istiyorsanız vepasilapov.com adresinden tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. Haricinde açık adresinden ulaşarak yada telefon numarasından iletişime geçerek de sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

  • Certıfıcate of preservation rhinoplasty
  • Rinoplasti canlı cerrahi kursu
  • Marina Hotel’de düzenlenen All in one Rhinoplasty canlı cerrahi kursu
  • ci İistanbul Masterclass sempozyumu
  • cı Ulusal Kulak Burun Boğaz Ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi
  • İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği 10. Kongresi
  • Yüz Plastik Cerrahisi Derneği Serfitikalı Kursu

Yukarıda belirtmiş olduğumuz belgelerin tümünü üstün başarı ile alarak tecrübe ve deneyimlerine bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Rinoplasti ameliyatı tüm cerrahi ameliyatları içerisinde kullanıldığının altını çizmek isteriz.

Sizler de güven veren hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız acele ediniz. Çünkü kontejanlarımız sınırlı olmakla beraber profesyonel hizmetlerden yararlanmanızı istiyoruz. Burun küçültme ameliyatlarınızı başarı ile yaparak özel ilgi alaka ile sizleri rahatlatarak güven veren ikili görüşmeler ile hizmetlerini göstermektedir.